צור קשר

או התקשרו 072-3264353

אורזים לטיול גלישה

אז החלטתם לצאת לטיולי גלישה בחול במטרה למצוא את הגל המושלם, אתם כנראה מכורים לגלישה. טיולי גלישה בחול מייצרים חוויות וזיכרונות שאין דומה להם, כאשר אנחנו פוגשים אלפי גולשים מכל העולם שבאים לאותה מטרה כמונו, גולשים בגלים מושלמים וארוכים, מכירים מדינות ותרבויות חדשות.
טיולי גלישה בחול דורשים הכנה ותכנון, על מנת שלא תתקלו בבעיות ושלא יחסר לכם דבר.

הכינו את ציוד הגלישה שלכם

בדקו את הטמפרטורה הצפויה של המים באזור אליו אתם יוצאים לחופשת הגלישה שלכם, בהתאם לתקופה בשנה. ככה תוכלו לדעת כיצד להיערך מבחינת לבוש הגלישה בתוך ומחוץ למים, באם מדובר בבגד ים ולייקרה, חליפה קצרה או ארוכה.
סוג השעווה משתנה גם הוא בהתאם לטמפרטורה הצפויה של המים ולכן מומלץ להתאים גם את השעווה מראש.

ארזו מינימלי, במידה והטיול שלכם הולך להיות מבוסס בעיקר על גלישה, בין אם אתם יוצאים לטיולי גלישה בחול באי מבודד, במדינת עולם שלישי או במדינה מפותחת, חישבו על כל מה שתהיו זקוקים לו בסביבת הים, הדגש צריך להיות סביב הנוחיות שלכם.
אנחנו ממליצים לטייל עם לא יותר מ 3 פריטים- קייס, טרולי ותיק גב, גם גיטרה זה בסדר אך מסרבל כאשר אתם נושאים עמכם את הגלשן במטרה למצוא את הגלים המושלמים.
בניגוד לטיולי שטח שמצריכים נשיאה של ציוד הישרדותי וביגוד חם, מדובר כאן בסופו של דבר בטיול גלישה, מה שאומר שאת רוב זמנכם תעבירו בגלישה, או בחיפוש נקודות חדשות לגלישה. לכן, נסו לחשוב בצורה פרקטית, לדוגמה אנחנו ממליצים לארוז את הגלשים היטב בקייס מיועד, ובקייס עצמו לארוז מגבת חוף ומספר בגדים, מנסיון, באם אתם טסים לגלוש בלוקיישן קר, את חליפת הגלישה אנו ממליצים לארוז דווקא במזוודה ולא בקייס, במידה והגלשן לא יגיע והמזוודה כן, תוכלו להשכיר גלשן לכמה ימים הראשונים ולגלוש בחליפה האישית שלכם.
בנוסף, שווה לקחת ערכה לתיקון פיצוצים קטנים בגלשן.
חשוב לארוז מוצרי הגנה מהשמש, אנחנו ממליצים על קרמים איכותיים אשר לא מתמוססים מהר במים, העשויים מחומרים טבעיים ולא מזיקים לים ולגוף שלנו, חשוב לשמור על עור הפנים בזמן הגלישה.

טיולי גלישה בחול

עכשיו בואו נדבר על היעד המושלם לחופשת גלישה. ישנם מקומות רבים בעולם שיכולים להציע לכם חופים לבנים ונופים מרהיבים, אבל ישנם כמה אתרי גלישה מועדפים במיוחד עם גלים ייחודיים שתוכלו לתפוס. סרי לנקה, האיים המלדיביים, החוף המערבי של ארה”ב, מרכז אמריקה, מערב ודרום אפריקה ועוד, כולם יעדים שתוכלו ליהנות בהם מגלים מושלמים. אם אתם חדשים בתחום, אולי שווה לבחור את אחד היעדים שמציעים לימודי גלישה למתחילים, ישנם לא מעט כאלו (דוגמת סרי לנקה, מרוקו וקליפורניה) והם נמצאים במקומות שיהיה אידיאלי ללמוד לגלוש בהם.

נגישות
Global Surf Adventures