צור קשר

או התקשרו 072-3264353

יעדי הגלישה הטובים בעולם

ישראלים רבים אוהבים לצאת למסעות ביעדים מיוחדים ואקזוטיים ברחבי העולם, במיוחד למקומות בהם אפשר ליהנות מהים. עבור אלו שאוהבים לגלוש ומחפשים חופשת גלישה מושלמת, ישנם חופי גלישה מדהימים שניתן לבקר בהם, ממש מהסרטים. עבור אלו מכם שאוהבים את הספורט הימי ובמיוחד כל מה שקשור לגלישה, ישנם חופים ברחבי העולם שיאתגרו את המיומנות ויכולות השליטה שלכם, כאשר תוכלו לפגוש גולשים מכל העולם שמגיעים לטיולי גלישה בחופים הללו. לפניכם רשימה של כמה מהיעדים המומלצים ביותר.

מקומות מומלצים לגלישה ברחבי העולם

קוסטה ריקה – אחד היעדים המדהימים שגולשים יכולים לבחור לטייל אליהם, עם גלים שתוכלו לרכב עליהם במשך דקות ארוכות כפי שלא ניתן באף מקום אחר. הגלים של חופי קוסטה ריקה יספקו למכורים לגלישה את האתגר שהם מחפשים, עם גלים שיספקו לכם חוויה מרגשת וייחודית. לצד רכיבה על הגלים תיהנו מחופים מטופחים והפתעות נוספות שמצפות לכם בקוסטה ריקה.

סרי לנקה – טיול גלישה בסרי לנקה הוא רעיון מעולה בשביל מי שמחפש חוויה מולשמת של גלישת גלים בחו”ל במחיר שפוי. ברחבי האי ישנם חופים מעולים לגלישה, כאשר ישנו מזג אוויר אידיאלי שיאפשר לכם לתפוס גלים מעולים לפירוקים, כמו שכל גולש חולם. טיול גלישה בסרי לנקה מתאפשר לאורך כל ימי השנה, כאשר מומלץ לגלוש בחוף הדרום מערבי בין החודשים נובמבר ומרץ ובחוף המזרחי בין החודשים יוני לספטמבר. טיול גלישה בסרי לנקה מתאים לכל רמות הגלישה, גם לגולשים מתחילים, ישנן חנויות עם ציוד גלישה בסיסי עד מתקדם ברחבי האי.

יעדי גלישה בסרי לנקה

האיים המלדיביים-  גלישה במלדיבים הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד בקרב קהל הגולשים הישראלי, קבוצת האיים הנמצאת במרכז האוקיינוס ההודו בקרבת סרי לנקה, מציעה גלים מעולים לשיפור הרמה והסגנון. הקרקע עליה נשברים הגלים עשויה ממדף ריף מה שגורם לגלים להשבר באותה הצורה כל פעם וכך נוצרים גלים דמויי מכונה. הגלים ארוכים, חלקם נשברים כצינורות חלולים וחלקם מתאימים לביצועים וריצה על הגל. האיים המלדיביים מתאימים לגולשים בינוניים ומעלה בעלי ביטחון במים, אנו ממליצים לטוס עם ציוד הגלישה האישי מאחר ואין באיזור חנויות גלישה מגוונות המציעות ציוד גלישה ברמה.

מאמר בנושא: יום בחיי גולשת על יאכטה במלדיבים / לי-לולו קום

יעדי גלישה באיים המלדיביים

הוואי – הוואי היא בירת הגלישה של העולם, אי אפשר להתווכח עם המוני הגולשים שהכתירו אותה כיעד המועדף לגלישת גלים. המדינה כולה חיה סביב הנושא של גלישה וספורט ימי אתגרי, כאשר ישנם אפילו דיווחים קבועים בטלוויזיה על גובה הגלים, אחת לחצי שעה-שעה. אנשים מכלל תחומי החיים והמקצועות שתוכלו לדמיין אוהבים להתחיל את יומם עם קצת גלישת גלים, באחד המקומות הפסטורליים והמיוחדים שתוכלו לחוות. גם עבור אלו שלא יודעים לגלוש, זו חוויה להגיע לחופים של הוואי ולצפות במפגני הספורט של המקצוענים.

מרוקו– מרוקו הקסומה, ארץ הקוסקוס, הספינג’ והגלים המושלמים. קו החוף המרוקאי יושב על האוקינוס האטלנטי המאופיין בסוולים מעולים בחודשי אוקטובר עד אפריל, מרוקו מציעה ריבוי אינסופי של נקודות לגלישה המתאימות לגולשים בכל הרמות.
מרוקו הפכה בשנים האחרונות ליעד אטרקטיבי ביותר עבור גולשים מכל העולם, חלקם מגיעים על מנת ללמוד לגלוש וחלקם בכדי לגלוש על גלים ברמה עולמית.

נגישות
Global Surf Adventures