צור קשר

או התקשרו 072-3264353

טיולי גלישה במרוקו

THE LAND OF PUMPING RIGHTS

מרוקו, הידועה בשמה “הממלכה המערבית” משתרעת על פני 2,300 ק״מ לאורך וכ־300 ק״מ לרוחב. לממלכה קו חוף עצום, החשוף לכלל תנועות האוקיינוס האטלנטי. האקלים הינו מדברי, והטמפרטורות נעות בין 28 מעלות ביום ל-7 בלילות הקרים ביותר. טמפרטורת המים הממוצעת נעה בין 17-23 מעלות, על כן חליפה בעובי 3/2 מ”מ תשרת אתכם נאמנה. רוב האוכלוסייה המרוקאית הינה מוסלמית- סונית, ויחסם כלפי ישראלים ויהודים הינו חם ואוהד, זאת מאחר ולאורך ההיסטוריה קהילה יהודית חזקה ומשגשגת היוותה חלק בלתי נפרד ממרוקו. כיום, חיים במרוקו כ-2,500 יהודים, כאשר רובם חיים בקזבלנקה, מרכז המסחר והתעשייה. המטבע המקומי הינו דירהם (MAD), אולם רוב המקומות מכבדים גם תשלום במטבע האירו. אזרחים ישראלים נדרשים להנפיק Visa טרם עזיבתם את הארץ. אנו מנפיקים אשרות שהייה עבור המטיילים שלנו, כאשר התהליך עורך כ- 7 ימי עסקים, ואורך השהייה המאושר למטיילים ישראלים הינו בין 14 – 21 יום (ישנה אופציה להערכת האשרה במשרדי ההגירה השונים).

ציוד גלישה: מומלץ להצטייד בציוד גלישה מאחר וציוד איכותי במחירים נוחים אינו זמין ברוב עיירות הגלישה.

The land of pumping rights

מרוקו הינה יעד מיוחד וקסום אשר מתאים ככלל לאוהבי ים ובפרט לגולשי הגלים בכל הרמות, החל מגולשים מתחילים ועד גולשים מנוסים, המחפשים חוויה שונה ומעצימה. השילוב המנצח בין תנאי גלישה מעולים, תרבות, אוכלוסייה מסבירת פנים, אוכל אוטנתי ונופים מרהיבים, הופכים כל טיול גלישה במרוקו לבלתי נשכח!
הסוולים המגיעים ממעמקי האוקיינוס האטלנטי, פוקדים את רצועת החוף המרשימה של מרוקו לאורך כל ימות השנה, כאשר בחודשים ספטמבר – מרץ, הסוואלים הצפוניים ממלאים את רצועת החוף הדרומית ומעירים עשרות פוינטיים ימניים וארוכים. העונה מגיעה לשיאה בחודשי דצמבר – ינואר, בהם תוכלו לאתגר את עמצכם בכל יום מחדש.
מזג האויר המדברי במרוקו, מזמין ונח לאורך כל השנה, כאשר במהלך היום חם ונעים, ובלילה קריר. כיום, המוניטין של מרוקו כיעד אטרקטיבי לגולשים מהעולם גדל בזכות תנאי הגלישה המצויינים במרוקו, אינספור ספוטים לגלישה והאוירה הקסומה והמיוחדת הנוצרת על ידי שילוב בין מזג אויר מדברי וקסום, האוכלוסיה המקומית, הריחות והמראות יוצאי הדופן.

אנו דואגים על קשר ישיר עם הרשויות המקומיות, הקהילה היהודית ושותפינו במקום, בכדי לוודא שתקבלו מהנה איכותי לכל בקשה ובעיה באם תצוץ.

ויזה למרוקו

כאשר הינכם מתכננים טיול גלישה למרוקו, בין אם אתם נוסעים באופן עצמאי, יחד עם קבוצה או בטיול מאורגן, עליכם להצטייד באשרת כניסה למרוקו. את אשרת הכניסה אנו מנפיקים ישירות דרך משרד התיירות המרוקאי. תהליך קבלת האישור אורך בממוצע כ-10 ימי עבודה, והינו לתקופה של כ-14-21 יום. קבלת האישור מהווה הסכמה עקרונית לכניסה למדינה, אולם, בהגיעכם למרוקו תצטרכו להציג את האישור בכדי לקבל את חותמת הויזה על הדרכון. למטיילים המבקשים לשהות במרוקו תקופה ארוכה יותר, אנו נעשה כמיטב יכולתינו לבקש עבורכם אישור חריג לויזה ארוכת טווח.

לצורך הנפקת האישור, יש לצרף את מסמכים הבאים: צילום דרכון בתוקף לחצי שנה, צילום כרטיס הטיסה, טופס אישור לקוח לבקשת ויזה (טופס זה ישלח אליכם כחלק מהתהליך).
מחיר: המחירים משתנים לפי מספר הנוסעים, המחיר המצויין הוא פר נוסע

נוסע 1 – 120$
2 נוסעים – 100$
3 נוסעים ומעלה – 75$

רצועת החוף הדרומית של מרוקו משתרעת על פני יותר מ-600 ק”מ, החל מאיזור אסואירה ועד לגבול הדרומי עם סהרה המערבית. רצועת החוף מאופיינת באין-ספור גלים, מכל הסוגים אשר מתאימים לכל הרמות. מפוינטים ימניים וארוכים, עד לריפים ושבירות חול, תוכלו לגלוש תמיד בגל המועדף עליכם. מאחר ויש אפשרויות כה רבות, נסיעה קצרה מעיירות הגלישה המתויירות יותר, תוביל אתכם לגלים איכותיים וריקים מגולשים. בנוסף, האוכלוסייה המקומית מאירת פנים וחמה והאווירה הכללית במים ומחוץ למים היא רגועה ונעימה.

עונת גלישה : אוקטובר – מרץ.

קו החוף מקזבלנקה ועד לספי, טומן בחובו עשרות גלים מכל הסוגים והמינים. איזור זה של מרוקו מאופיין במזג אוויר טוב יותר מדרום מרוקו, מה שגורם לאזור זה, להיות גן עדן לגולשים במשך כל השנה. מאחר ותיירות הגלישה במרכז מרוקו מפותחת פחות מאשר באיזור הדרום, תוכלו למצוא גלים ריקים מגולשים כמעט בכל זמן ביום. במהלך החורף המרוקאי, בחודשים אוקטובר – מרץ, פוקדים סוולים רבים את מיטב הפוינטים הארוכים באזור זה, כאשר בשאר חודשי השנה כלל שבירות החוף, מציעות גלים סופר איכותיים לכל רמות הגלישה.

עונת גלישה : לאורך כל ימות השנה כאשר העונה מגיעה לשיאה בחודשים נובמבר-פברואר

מרוקו-סאפ 5-15.03.19 | 5-15.02.19 |
מרוקו קבוצות  19.02-1.03.19 | 16-26.01.19
מרוקו  גולשים מתקדמים (טיול קרוואן)  12-22.03.19| 12-22.02.19
10-20.10.19| 20-30.12.19 YOUNG GUNS
25.04-03.05.19  מרוקו SURF& YOGA

נגישות
Global Surf Adventures