צור קשר

או התקשרו 072-3264353

המלצות

Only A Surfer Knows The Feeling

אדווה בר שדה

״ שוב תודה לגלובל סרף על טיול מהסרטים, היה איתכם ממש כיף באיים המלדיבים! יאכטה מפנקת וצוות מקצועי. ממליצה בחום ובטוחה שאצטרף לטיולים נוספים ״

נעם פילוס

“יאכטה ברמה גבוהה- אין מילים , גלים מתאימים כל הרמות, הגלישה לכל אורך הטיול עלתה מעל הציפיות שלי , ניתוח וודיאו הפך להיות החלק המועדף עלי בטיול מהסיבה היחידה שזה באמת משפר ונותן ערך מוסף לחוויה בטיול.תודה לכל המדריכים והצלמים , בהחלט אחזור שוב”

רומי גולן

“האנשים, המקצועיות, הגלים, היחס, האוכל, והגלים!!! גלובל פשוט מצליחים לאסוף את כל הדברים שמרכיבים טיול טוב וליצור לכם את הטיול המושלם, שפשוט יגרום לכם לרצות לטוס”

עמרי פישר

“וואו, איזה טיול!!! חזרנו מהמלדיבים עם חיוך ענק מרוח על הפרצוף. “תודה ענקית ליואב טל שעשה עבודה גדולה, הבטחת טיול מדהים וקיימת. תודה לעידו הגדול שמנצח על הכל ודואג שכל גלגל שיניים במערכת המדהימה שנקראת “גלובאל סרף אדוונצ’ר יעשה את עבודתו”

אמיר איינשטיין

״ שוב תודה לגלובל סרף על טיול מהסרטים, היה איתכם ממש כיף באיים המלדיבים! יאכטה מפנקת וצוות מקצועי. ממליץ בחום ״

איציק יעקובוביץ

“תודה לצוות גלובל על טיול גלישה שהכל היה מתוקתק מהרגע שנחתנו היאכטה המפנקת, האוכל שהיה מגוון ובשפע נועם אשל,הצלם והאיש המעולה שהיה צמוד אלינו לכל סשן. ממליץ בחום, תודה על חוויה שלא אשכח”

דניאל שוורץ

“שנה אחרי שנה אני שוב חושב לאן לטוס הקיץ עם מי? ואיך? ואיכשהו אני תמיד מתגלגל לנסוע עם גלובל סרף כי אני פשוט יודע שאין חווית טיול גלישה יותר טובה”

נדב הלפרן

“טיול מושלם, אוכל מעולה , ליווי מקצועי וקבלת טיפים מיוני קליין ועידו מינצקר תרמו לחווית הגלישה והעלו את הרמה האישית שלי בוודאות , ובאמת שכל מילה מיותרת – הכי טובים בעסק ״ best in the business״”

שיר שמש

” זהו לא הטיול הראשון עם גלובל סרף ובטוח גם שלא יהיה האחרון, אירוח ברמה גבוהה, צוות אדיב ושירותי. צלומי הסטילס והווידאו עלו על כל הציפיות – חלק חשוב ומהותי בטיול שמוסיף ערך נוסף לטיול הגלישה “

קובי שפריר

“נסעתי פעמיים עם גלובל. נהניתי מהמקצועיות, השירות המקצועי והליווי שדאג תמיד לגלישה בספוט הנכון ביותר. הצילום המקצועי וחוסר ההתפשרות עליו, מתארגן לנסיעות הבאות עם גלובל”

שי קפלן

“גלובל סרף זה החיים, טיולי גלישה בעולם – חוויה בלתי נשכחת, כלכך רוצה עוד”

מאיר אלחרר

“כמי שמארגן טיולי גלישה למאלדיביים כבר שנה שמינית ברציפות הבנתי שהגלים לא הכי חשובים בטיול.מה שחשוב זה הצוות ביאכטה, האוכל והכי חשוב החבר’ה שבאים לגלוש איתך.  אני יכול בלב שלם להמליץ על הטיולים של גלובל סרף למאלדיביים”

נגישות
Global Surf Adventures